מערכות אזעקה

מערכת אזעקה משמשת כמוצר החשוב ביותר במערכות ההגנה כנגד פריצה. ואין כמעט חברת ביטוח שלא מבקשת התקנת מערכת אזעקה, כתנאי לביטוח רכוש מפעל או משרד.

מתוך כך חברת רדיו קשר בחרה לשווק ולהתקין את המערכות המתקדמות והטובות ביותר שקיימות.

זה שנים רבות אנחנו מתקינים מוצרים של חברת PARADOX הקנדית, המופצת בישראל ובעשרות מדינות בעולם. היתרון העיקרי של המערכת הוא בהיותה מודולרית וניתנת להתרחבות על פי צרכי הלקוח. לחברה קו מוצרים עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם.

כולל ליין בקרות  מ 8 אזורים ועד 192 אזורים.  בקרות אלחוטיות ייעודיות  וסל מוצרים נלווים ..כמו יחידת שליטה דרך אפליקציה בחיבור לענן פרדוקס, מתאמים סלולריים מקלטים אלחוטיים שלטים ועוד …

לחברה מבחר גלאים לכל מטרה ממגנטים לדלתות דרך גלאים פנימיים א.א. פאסיביים ,אנטימסק ,גלאים תקרתיים ,גלאים משולבי מיקרוגל ,גלאי שבר זכוכית, וגלאי הצפה. בליין המוצרים לתנאי חוץ ישנם גם שם מבחר גלאים , חיצוני לכיסוי שטח רחב , וילון , ועד לגלאי עם 4 שיטות גילוי לתנאים קשים.

מבחר זה קיים בציוד קווי וגם בציוד אלחוטי.

אצלנו גם תוכלו להזמין את מערכת האזעקה המתוחכמת והעכשווית של חברת HIKVISION. המערכת היא אלחוטית בלבד עם ליין גלאים רחב עם סוללות המוחלפות אחת ל5 שנים.

השליטה וההתקנה של המערכת נעשית בצורה קלה ומהירה ע"י אפליקציית החברה המתאימה גם לקו מוצרי מצלמות האבטחה של החברה. היתרון של התקנה ללא חיווט מאפשר לחבר את המערכת כמעט בכל בית או עסק אשר אין בו הכנות מוקדמות בקלות פשטות ומהירות.

רדיו קשר מוסמכת ומאושרת ע"י החברות הנ"ל להתקין את המערכות. טכנאי החברה עוברים השתלמויות והסמכות מעת לעת כדי לתת את השירות הטוב ביותר ללקוח הסופי.

המוצרים שלנו

הפרויקטים שלנו

השאירו פרטים וכבר נדבר

× פניה ב-WhatsApp
דילוג לתוכן