מערכות סאונד

קולנוע ביתי הוא שם נפוץ למכלול מכשירי האלקטרוניקה הביתיים המשמשים ליצירת "חוויה של קולנוע" בבית הפרטי. שימוש מקובל בשם זה הוא לתיאור מערכת האודיו מרובת הערוצים, בניגוד למערכת סטריאו ביתית רגילה.

ההבדל הרי בין מערכת קולנוע ביתית לבין מערכת סטריאו – הוא זה שמערכת סטריאו, כשמה, יודעת לקבל פורמטים של סאונד בסטריאו, לדוגמא שיר שהוקלט בסטריאו. ואילו מערכת קולנוע ביתית יודעת לחלק את הסאונד ל- 5 לדוגמא, כך ששומעים בסראונד את המוזיקה.

רכיבי האודיו אחראים לכ- 50% מהחוויה הקולנועית. זו הסיבה שמערכת השמע ואקוסטיקת החדר חשובים בדיוק באותה מידה כמו מסך התצוגה – בין אם זו טלוויזיה או מסך.                                          

מערכת סטריאו דו ערוצית טובה, יכולה ליצור עבורכם מרחב הולוגרפי, כשכל הצלילים לפניכם. מערכת קולנוע ביתי 5.1 או 7.1 ערוצים מסורתית, יכולה לערב אתכם עמוק יותר בפעולה שמתגלה לפניכם על גבי המסך.  

ישנם סוגים שונים של מערכות קולנוע בייתי:

מערכת קולנוע ביתית סטנדרטית: המורכבת מרמקול סנטר ,4 רמקולים סראונד ויחידת סאבוופר לצלילים הנמוכים.

מקרן קול: יחידה ארוכה ודקה יחסית בה ישנם מספר רמקולים  הזורקים את הסאונד בחלל החדר ומדמים רמקולים סראונד. בדגמים רבים יש בנוסף רמקול סאב אלחוטי או קווי.

מערכת קולנוע הכוללת רכיבים בנפרד :מגבר קדם מגבר ורכיבי אודיו נוספים.

מחפשים מערכת קולנוע, רסיברים, מגברי סטריאו ,רמקולים ממיטב היצרנים ,מדף שקועים חיצוניים ואלחוטיים…רדיו קשר לשירותכם ביעוץ תכנון מכירה והתקנה של מיטב היצרנים בשוק!

הפרויקטים שלנו

השאירו פרטים וכבר נדבר

× פניה ב-WhatsApp
דילוג לתוכן